13.07.2014

Predstavujeme nové produkty, viz. animácie na našich stránkach - SINTESI ALL-IN-ONE, Diamant PRO, Compact PRO, Universal PRO, atď.

27.01.2013

Naša účasť na odbornom veľtrhu vykurovania, ventilácie, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky "AQUA-THERM 2013 NITRA". Pre viac informácií kliknite TU!

05.12.2012

"AQUA-THERM 2012 PRAHA" - ako dopadla naša účasť na odbornom veľtrhu vykurovania, ventilace, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky ? Pre viac informácií kliknite tu!

01.11.2012

Naša účasť na odbornom veľtrhu vykurovania, ventilácie, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky "AQUA-THERM 2012 PRAHA". Pre viac informácií kliknite tu!

15.04.2012

V dňoch 29.03. a 30.03.2012 sme sa zúčastnili replicas reloj veľmi úspešného veľtrhu - 38. ročník Mostra Convegno Expocomfort - pre bližšie informácie kliknite tu.

11.04.2012

Pripravujeme slovenskú verziu nášho web-u.


Odporúčame

Európska realitná1 2 3 4 5 6 7 8

 

TUBOTECH spol. s r.o. – výhradný dovozca a distribútor výrobkov spoločností COMPARATO NELLO s.r.l. a S.R.RUBINETTERIE s.r.l., oficiálny reprezentant spoločnosti TECHNICAL s.r.l., pre Českú a Slovenskú republiku.

Ventily so servopohonmi, dizajnové ventily k radiátorom, domáce predávacie stanice, termohydraulické výrobky a komponenty vykurovania, ako aj tlakové bezpečnostné ventily.…

Naša spoločnost pôsobí na trhu od roku 2008 a od začiatku sa zaoberáme obchodnou činnosťou, zaisťovaním požadovaných produktov a komponentov, podľa požiadavkov našich zákazníkov.

Našim zákazníkom poskytujeme ucelené služby - poradenskú činnost, možnosť vypracovania projektov, zaistenie montáži a hlavne následný ako záručný, tak i pozáručný servis.

Medzi našich zákazníkov patria kúrenárske firmy, stavebné firmy, obchodné firmy, ďalej OEM zákazníci, ako sú výrobcovia kotlov, společnosti zaoberajúce sa projektami solárných aplikácií, klimatizacií, vzduchotechniky a chladenia. Nesmieme zabudnúť ani na zakazníkov ako sú výrobcovia vína, pivovary alebo výrobcovia zariadení pre reguláciu horúcich i studených kvapalin.

 

Pre vstup na web COMPARATO NELLO, S.R.RUBINETTERIE a TECHNICAL, klikni na LOGO!